نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

2 مهر 1402 11:26 ق.ظ

آمازون به تازگی یک بازی عجیب و غریب شبیه متاورس را برای آموزش استفاده از AWS به مردم معرفی کرده است

15 مارس 2022 -آنی پالمر

آمازون روز سه شنبه «AWS Cloud Quest» یک بازی نقش آفرینی آنلاین را راه اندازی کرد که هدف آن کمک به مردم در ایجاد مهارت های محاسبات ابری است که به منظور آسان‌تر کردن مهارت‌های رایانش ابری برای مردم طراحی شده است.

این بازی، AWS Cloud Quest: Cloud Practitioner، از کاربران می‌خواهد که آواتار خود را ایجاد کنند که در یک شهر مجازی حرکت می‌کند و به ساکنان آن کمک می‌کند تا مشکلات ابری مرتبط با فناوری را حل کنند. کاربران برای تکمیل شبیه‌سازی‌ها و پازل‌های خدمات وب آمازون امتیاز کسب می‌کنند که مواردی مانند سبک شخصیت‌های جدید، همراهان حیوانات خانگی، تم‌های شهر و آیتم‌های مجازی مانند هاوربرد و شناور استخر تک‌شاخ را باز می‌کنند.

کاربران برای تکمیل شبیه‌سازی‌ها و پازل‌های خدمات وب آمازون امتیاز کسب می‌کنند که می‌توانند از آن برای باز کردن سبک شخصیت‌های جدید، «همراهان حیوان خانگی»، تم‌های شهری و وسایل نقلیه استفاده کنند.

AWS در یک ویدیوی یوتیوب که بازی را معرفی می‌کند، گفت: به‌عنوان یک متخصص ابر، برای کمک به شهروندان در شهر برای تغییر شهرشان با استفاده از راه‌حل‌های ابری، سفری را انجام خواهید داد.

در یکی از سناریویی که در این ویدئو نشان داده شده است، یک مرد کارتونی با کلاه سخت به کاربر نزدیک می‌شود و می‌گوید: «سروری که برنامه هواشناسی من را اجرا می‌کند مدام از کار می‌افتد! لطفا می توانید به من کمک کنید؟”

آمازون گفت Cloud Quest برای کمک به توضیح «سرویس‌ها و دسته‌های اصلی AWS» از جمله محاسبات، ذخیره‌سازی، پایگاه داده و سرویس‌های امنیتی و همچنین برای راهنمایی ساخت راه‌حل‌های ابری پایه راه‌اندازی شده است.

علاوه بر بازی آنلاین عجیب و غریب، آمازون خدمات آموزش ابری دیگری را نیز راه اندازی کرده است. AWS طیف وسیعی از گواهینامه ها را برای کمک به کارمندان در پیشبرد حرفه و تخصص ابر ارائه می دهد.

https://www.cnbc.com

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *