نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

2 مهر 1402 10:54 ق.ظ

جراح فرانسوی برای فروش عکس رادیولوژی یک بازمانده از Bataclan با پیگرد قانونی روبرو شد

image 149

مردم پس از برگزاری مراسم ششمین سالگرد در سال 2021 در مقابل ورودی باتاکلان به قربانیان حملات 13 نوامبر 2015 ادای احترام می کنند.توسط یورونیوز و خبرگزاری فرانسه  24/01/2022

وکیل او روز دوشنبه گفت، یک بازمانده از Bataclan که جراحش سعی کرد عکس اشعه ایکس جراحات او را در اینترنت به حراج بگذارد، از رویکرد مزدورانه و «تحقیر» دکتر بسیار شوکه شده است.

در آخر هفته فاش شد که امانوئل ماسمژان سعی کرد عکس اشعه ایکس یک بازمانده باتاکلان را که عمل کرده بود – که نشان می دهد ساعد با گلوله کلاشینکف سوراخ شده است – به عنوان یک نشانه غیر قابل تعویض (NFT) در وب سایت تخصصی در فروش اشیاء دیجیتال OpenSea به حراج بگذارد.

  وی افزود:  ماسمژان، جراح ارتوپد مشهور در بیمارستان ژرژ پمپیدو در پاریس، به نظر نمی‌رسد که این اقدام را انجام نداده باشد، زیرا او در تماس با قربانی برای توجیه خود بدون ابراز کوچک‌ترین پشیمانی یا کوچک‌ترین همدلی نسبت به او تردیدی نداشت..

پس از اینکه مارتین هیرش، رئیس AP-HP روز شنبه اعلام کرد که بیمارستان های پاریس موضوع را به دادگاه خواهند برد و حراج را “اقدامی ظالمانه” محکوم کرد، اکنون جراح با اقدامات انضباطی و همچنین اقدامات قانونی مواجه است.

وکیل زن جوان گفت: قربانی اعتماد دارد که نهادها و مراجع ذی صلاح تمامی اقدامات انتظامی و کیفری لازم را انجام خواهند داد تا در آینده امکان چنین اعمالی وجود نداشته باشد.وی همچنین “آزادی پیوستن به این پرونده ها را برای خود محفوظ می داند تا ماهیت نمونه تحریم ها متناسب با شدت نقض و تحقیر این پزشک باشد”.

مسمژان حقایق را برای وب سایت تحقیق اعتراف کرد و توضیح داد که او این کار را “برای اهداف آموزشی” انجام داده است و از آن زمان پیشنهاد را پس گرفته است.    او با بیان اینکه «از نظر اخلاقی این سؤال را از خود پرسیده است»، به اشتباه خود اذعان کرد که از بیمار برای عمل اجازه نگرفته است.

محبوبیت NFT در سال گذشته افزایش یافته است. در ماه دسامبر، اولین پیامک به قیمت 107000 یورو به عنوان NFT در حراج فروخته شد.

https://www.euronews.com

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *