نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

2 مهر 1402 11:47 ق.ظ

صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی فناوری‌های نوظهور دیجیتال به صورت رسمی ثبت شد

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان

۲۲-۱۰-۱۴۰۰- به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری، صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی فناوری‌های نوظهور دیجیتال با سرمایه  100  میلیارد ریالی به ثبت رسید و بر این اساس شصت و سومین صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی کشور به صورت رسمی ثبت شد.
ارائه خدمات ضمانت‌نامه‌ای، تجاری‌سازی نتایج پژوهش‌ها، جذب و یا هدایت منابع مالی دولتی و سرمایه‌گذاری خطرپذیر، ارائه خدمات مالی و تسهیلاتی، مشارکت و سرمایه‌گذاری در ایجاد، توسعه و توانمندسازی شرکت‌های فناورانه و دانش‌بنیان، اخذ و اعطای کارگزاری و عاملیت منابع و ارائه خدمات ارزیابی و امکان‌سنجی از خدمات این صندوق بشمار می‌رود.

ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاوت علمی و فناوری ریاست جمهور، شرکت توسعه سرمایه‌گذاری دانشگاه تهران، گرین وب سامانه نوین، بانیان رویش سامانه‌های آینده (برسا)، توسعه تجارت الکتریک خاورمیانه و شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت، سهامداران این صندوق محسوب می‌شوند.

صندوق پژوهش و فناوری فناوری‌های نوظهور دیجیتال درنظر دارد تا در حوزه‌های اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی و تکنولوژی بلاکچین به فعالیت بپردازد.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *