نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

2 مهر 1402 12:46 ق.ظ

انتصاب سرپرست پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی

انتصاب سرپرست پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی

۲۶-۱۲-۱۴۰۰- ایمنا -وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سرپرست پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله را منصوب کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از وزارت علوم، محمدعلی زلفی‌گل با صدور حکمی محمدحسن بازیار را به عنوان سرپرست پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله منصوب کرد.

متن حکم انتصاب محمدحسن بازیار به شرح ذیل است:

“نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، و بنا بر پیشنهاد معاون محترم پژوهشی به موجب این حکم به سمت سرپرست پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و روحیه انقلابی و راهبردهای اساسی دولت مردمی و جلب همکاری استادان، مدیران و کارکنان گرامی (یاوران علمی) آن پژوهشگاه، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمائید. انتظار می‌رود که با توکل به خداوند متعال، مأموریت و وظایف آن پژوهشگاه را به شرح ذیل به انجام برسانید:

– گسترش پژوهش‌های نیاز محور و جهت دهی تحقیقات به سمت حل نیازهای حال و آینده کشور

– استفاده از ظرفیت دانشجویان تحصیلات تکمیلی و محققان پسادکتری برای اجرای طرح‌های کاربردی و توسعه‌ای دارای بهره بردار بالقوه و بالفعل

– تعریف طرح‌های کلان ملی مورد نیاز کشور و اجرای آنها از طریق همکاری با ذی‌نفعان و بازیگران بخش‌های خصوصی و دولتی

– ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی در بخش‌های دولتی و خصوصی

– ارتباط مستمر با گروه‌ها و دانشکده‌های مرتبط دانشگاه‌های کشور و استفاده از ظرفیت آنها برای انجام طرح‌های کلان ملی

– همکاری تخصصی و مرتبط در اجرای موفق نظام ایده‌ها و نیازها (نان)

– استفاده از ظرفیت‌ها و بودجه‌های ملی و بین‌المللی برای پیشبرد اهداف پژوهشگاه

– ارتباط، تعامل و تکامل هم‌افزا با انجمن‌های علمی

– بسترسازی نرم افزاری و سخت افزاری برای استفاده از ظرفیت‌های علمی، فناوری و نوآوری اساتید، پژوهشگران، دانشجویان، دانش‌پژوهان در رشته‌های مرتبط با مأموریت پژوهشگاه

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم. “

محمدحسن بازیار (زاده شیراز_ ۱۳۳۹) عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران با مرتبه استادی است. از وی ده‌ها مقاله علمی و پژوهشی، چندین عنوان کتاب تألیفی و ترجمه‌ای منتشر شده است. وی مؤلف و مترجم برگزیده کشوری رشته عمران، برای تألیف و ترجمه کتاب مکانیک خاک، استاد نمونه کشوری در سال ۱۳۸۹، بنیانگذار و سردبیر مجله بین‌المللی مهندسی عمران (isi) است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر محمدکاظم جعفری رئیس سابق پژوهشگاه بین المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *