نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

3 مهر 1402 4:57 ب.ظ

طوفان زمستانی دمای بسیار سرد را در آمریکا به همراه دارد

image 53

5 فوریه 2022 – رودا کوان – مردی در 4 فوریه 2022 در طول طوفان زمستانی در کنکورد، نیوهمپشایر، از یک برف‌دم برای پاک کردن پیاده‌رو استفاده می‌کند. – جوزف پرزیوزو | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ده‌ها هزار نفر روز شنبه پس از طوفان بزرگ زمستانی که بخش‌های وسیعی از کشور، از جنوب عمیق تا شمال شرق کشور را درنوردید، بدون برق از خواب بیدار شدند.سرویس هواشناسی ملی در توییتی اعلام کرد که 17 اینچ برف و یخ بخش هایی از ایالت نیویورک، ورمونت، ایندیانا و مین را در اوایل روز شنبه پوشانده است.

در یک بولتن جداگانه، هشدار داد که “درجه حرارت بسیار سرد منطقه ای از دشت های جنوبی تا دره اوهایو و شمال شرقی را در روز شنبه فرا خواهد گرفت.”

طبق سایت ردیابی poweroutage.us، حدود 87,444 خانوار هنوز در اوایل روز شنبه در تنسی بدون برق بودند، در حالی که تقریباً 56,000 در ایالت نیویورک در تاریکی از خواب بیدار شدند.به گفته NWS، بخش‌هایی از میشیگان، مینه‌سوتا، نیویورک و داکوتای شمالی تا آخر هفته تحت هشدارهای توصیه‌ای زمستانی قرار گرفته‌اند. اما تا یکشنبه همه چیز به تدریج شروع به گرم شدن خواهد کرد.

پلیس ایالتی ماساچوست روز جمعه در توییتی نوشت: «گشت‌ها از یک تصادف به تصادف دیگر می‌رفتند» و افزود که یک نفر جان خود را از دست داده است.

این نیرو گفت که افسران از روز پنجشنبه به حداقل 200 تصادف پاسخ داده اند. وی افزود: «این تعداد قطعاً کم است زیرا گزارش‌ها هنوز در حال نگارش و ورود هستند».

پلیس ایالت نیوهمپشایر نیز 72 تصادف صبح جمعه را گزارش کرد، در حالی که مقامات مین حداقل 10 تصادف را گزارش کردند. یک تصادف در ممفیس شاهد انباشته شدن 15 وسیله نقلیه بود.

به گزارش آسوشیتدپرس، کتی هوچول، فرماندار نیویورک به ساکنان هشدار داد که برف در اواخر جمعه و شنبه به دریا می‌رسد تا در صورت امکان در خانه بمانند تا از جاده‌های پوشیده از یخ و خطر سقوط اندام درختان در دره هادسون و مناطق پایتخت جلوگیری کنند.هوچول گفت: ما هنوز از منطقه خطر خارج نشده ایم. “آب و هوا به شدت غیرقابل پیش بینی است.”

در جنوب تر، پاکسازی گردبادی که پنجشنبه تنسی را درید ادامه یافت. رابرت کنشت، مدیر کارهای عمومی ممفیس، پنجشنبه شب گفت که 225 درخت در خیابان های شهر فرو ریخته شده است.

https://www.cnbc.com

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *