نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

31 اردیبهشت 1403 10:28 ب.ظ

تهیه ی طرح توسعه ی دهكده ی فناوری و نوآوری كشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان

در جلسه ی مسئولان مرکز و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در خصوص طرح توسعه ی دهکده ی فناوری و نوآوری کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان با هدف تأمین منابع مالی، تقویت زیرساخت های توسعه و همچنین توسعه و تجهیز امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی زیست بوم فناوری و نوآوری کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان بحث و گفتگو شد.  

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان، محسن دادار با اشاره به شعار سال جدید و منویات رئیس سازمان تات به ارائه توضیحاتی در خصوص پیگیری های انجام شده برای تامین منابع مالی و تقویت زیرساختهای توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری کشاورزی و منابع طبیعی استان پرداخت و گفت : تعاملات بسیار خوبی با استانداری اصفهان در این خصوص داشته ایم و امیدواریم بتوانیم امسال با هدف کمک به جهش تولید حمایت های بیشتری از توسعه شرکت های دانش بنیان داشته باشیم.  رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان افزود : همچنین در خصوص توسعه و تجهیز امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی دهکده قدم های خوبی برداشته شده است. که از مهم ترین آن ها می توانیم به توافقات اولیه مابین سازمان تات و استانداری اصفهان با هدف استقرار یک شتاب دهنده تخصصی در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی اشاره کنیم. محسن دادار افزود : از دیگر برنامه های توسعه دهکده، جابجایی ساختمان صارمیه به ساختمان شهید فارسی که امکانات مناسب تری دارد است.

رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان نیز بر انتخاب اراضی و ساختمان های نزدیکتر به بافت شهری برای توسعه دهکده تأکید کرد و تهیه طرح توسعه دهکده فناوری و نوآوری کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان را از ضروریات خواند. مصلحی همچنین بر ضرورت تحول اساسی در کمیت و کیفیت واحدهای فناور و شرکتهای دانش بنیان مستقر در دهکده تاکید کرد.

در ادامه یزدیان، معاون توسعه فناوری شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان بر ضرورت تامین کارشناس جهت تکمیل هرم انسانی دهکده متناسب با افزایش تعداد واحدهای فناور تاکید کرد و خواستار افزایش ارتباط و حضور فیزیکی رئیس دهکده در پارک علم و فناوری کشاورزی و منابع طبیعی به منظور پیگیری موثرتر امور دهکده شد.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دانلود رزومه موسسه بر روی عکس کلیک کنید