نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

1 تیر 1403 6:53 ب.ظ

همایش تخصصی فرصتهای سرمایه گذاری و توسعه زیست بوم نوآوری قشم

برگزاری همایش تخصصی “فرصت های سرمایه گذاری و توسعه زیست بوم نوآوری،فناوری و دانش بنیان قشم”(QTIM ۲۰۲۳)

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از برگزاری نشست تخصصی “فرصت های سرمایه گذاری و توسعه زیست بوم نوآوری، فناوری و دانش بنیان قشم”(QTIM ۲۰۲۳) برای نخستین بار، در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۲، در محل مرکز همایش های بین المللی رایزن در شهر تهران خبر داد .

به گزارش قشم خبر، افشار فتح الهی با اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه به ظرفیت گسترده مناطق آزاد در حوزه اقتصاد دانش بنیان و لزوم توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری در این مناطق، نشست تخصصی “فرصت های سرمایه گذاری و توسعه زیست بوم نوآوری،فناوری و دانش بنیان قشم”(QTIM ۲۰۲۳) به همراه نمایشگاه جانبی، با مشارکت و حضور موثرترین اجزای زیست بوم نوآوری و فناوری کشور، برای نخستین بار برگزار می شود.

به گفته فتح الهی، هم افزایی اجزای زیست بوم نوآوری و فناوری کشور به منظور توسعه زیست بوم دانش بنیان قشم، بررسی موانع و چالش های توسعه زیست بوم نواوری و فناوری مناطق آزاد با محوریت منطقه آزاد قشم و بررسی، شناسایی و رفع نیازهای فناورانه قشم از جمله اهداف برگزاری این همایش می باشد.

مسوول توسعه اقتصاد دانش بنیان و مرکز نوآوری و فناوری سازمان منطقه آزاد قشم و دبیر این رویداد، در تشریح جزییات بیشتر گفت: این رویداد شامل بخش های متنوعی می باشد که از مهم ترین آن ها می توان به پنل های تخصصی در حوزه های نوآوری و کارآفرینی، شیلات، آبزیان و زیست دریا، بنادر و دریا نوردی، انرژی، گردشگری و صنایع خلاق، هوشمند سازی شهری و ICT، صادرات و تبادل فناوری و سیاست گذاری و حکمرانی اشاره کرد.

امیر روان پرور ادامه داد: هم چنین در حاشیه این رویداد و در قالب نمایشگاه جانبی، مهم ترین وجدید ترین دستاورد های نوآورانه و فناورانه قشم به نمایش گذاشته می شود.

وی اضافه کرد: مخاطبین این رویداد که با مشارکت اجزای دولتی زیست بوم نوآوری و فناوری کشور از جمله معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، صندوق نواوری و شکوفایی ریاست جمهوری، پارک فناوری پردیس و صندوق های پژوهش و فناوری برگزار می گردد، شرکت های فناور و دانش بنیان، استودیوها، مراکز شتابدهی، کارگزاران فناوری و استارتاپ ها در حوزه های دارای قابلیت در قشم که در قسمت پنل ها به ان اشاره گردید، می باشند.

بنابراین گزارش، علاقه مندان جهت ثبت نام می تواند به سایت www.Qeshminfo.ir مراجعه نمایند.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *