نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

2 مهر 1402 10:32 ق.ظ

صاحبان ایده‌های نوآورانه برای مقابله با کم‌آبی فراخوانده شدند

۲۷-۱۰-۱۴۰۰-رویداد کارآفرینی ایده‌های نوآورانه سازگاری با کم‌آبی در حوزه اجتماعی با مشارکت دانشجویان، ایده‌پردازان، محققان و کارآفرینان فعال این حوزه برگزار می‌شود.

چارچوب و محورهای فراخوان رویداد، روش‌های خلاقانه سازگاری با کم‌آبی در 5 شاخص «طراحی مدل‌های اجتماعی و بازسازی معشیت آسیب‌دیده از تنش آبیدر روستاها»، «زنان و سازگاری با کم آبی»، «روستای هوشمند و توسعه کسب‌وکارهای بدون آب و کم‌آب‌بر»، «توسعه و تلفیق دانش بومی با فناوری کم‌هزینه برای استفاده از آب‌های نامتعارف و جلوگیری از ضایعات آب در بخش کشاورزی» و «مدل‌های افزایش مشارکت عمومی و سازگاری با کم‌آبی با احیای فرهنگ یاریگری برای استفاده پایدار از رودها، چشمه ها و تالاب‌ها» برگزار می‌شود.

در این رویداد، دانشجویان و ثبت‌نام‌کنندگان باید در کارگاه‌ها به‌صورت فعال شرکت کرده و در یک فرآیند تیم‌سازی، بتوانند ایده خود را با بهره‌گیری از مدرسان کارگاه‌ها به بلوغ برسانند. تیم‌هایی که در کارگاه‌ها شرکت نکرده باشند، به مرحله نهایی راه پیدا نمی‌کنند.

ایده‌های تیم‌های شرکت‌کننده توسط داوران و منتورها در روز ۱۰ خرداد ماه بررسی خواهد شد. حاضران تا آن روز فرصت خواهند داشت با تکمیل فرم پذیرش ایده در آدرس https://b2n.ir/PGU_Idea_Form1 در رویداد شرکت کنید. پس از داوری ایده‌ها، جوایز ارزنده‌ای به برگزیدگان اهدا و از ارتقای ایده آنها به محصول و تجاری‌سازی آن حمایت خواهد شد.

این رویداد که با حمایت ستاد آب معاونت علمی ریاست‌‍جمهوری و همکاری دانشگاه خلیج فارس، پژوهشکده آب و  مرکز کارآفرینی و نوآوری، بنیاد ملی نخبگان بوشهر و پارک علم و فناوری خلیج فارس برگزار می‌شود، از 15 دی ماه 1400  آغاز شده، تا 15 خرداد ماه 1401 ادامه دارد.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *