نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

2 مهر 1402 2:17 ب.ظ

بزرگترین مزرعه بادی فراساحلی عظیم 1.3 گیگاواتی به تازگی فعال شد

image 24

کریس یانگ- 22 دسامبر 2021

شرکت انرژی دانمارکی Orsted اعلام کرد که مزرعه بادی دریایی Hornsea 2 در سواحل اسکاتلند اولین انرژی خود را تولید کرده است.

به گفته Orsted، نقطه عطف مهم به این معنی است که Hornsea 2 بزرگترین مزرعه بادی دریایی فعال جهان خواهد بود که در سال 2022 به طور کامل عملیاتی شود. مزرعه بادی تقریباً در 55 مایل (90 کیلومتر) دورتر از ساحل اسکاتلند قرار دارد و مساحتی معادل 178 مایل مربع (462 کیلومتر مربع) را پوشش می دهد.

به گفته Orsted، مزرعه بادی پس از راه اندازی کامل از 165 توربین استفاده خواهد کرد که ظرفیت آن بیش از 1.3 گیگاوات است. این بدان معناست که Hornsea 2 و 1 با هم قادر خواهند بود انرژی بیش از 1.3 میلیون خانه را تامین کنند. Hornsea 1، که توسط Orsted به عنوان پروژه خواهر و برادر Hornsea 2 توصیف شده است، در سواحل یورکشایر در بریتانیا واقع شده است و ظرفیت کلی آن 1.2 گیگاوات است.

به گفته Orsted، Hornsea 3 و Hornsea 4 نیز در مراحل برنامه ریزی هستند و در مجموع، این پروژه ها “کمک قابل توجهی به هدف دولت بریتانیا برای دستیابی به خالص صفر تا سال 2050 خواهند داشت.”

پاتریک هارنت، مدیر ارشد برنامه Hornsea 2، گفت: “دستیابی به قدرت اول نقطه عطف مهمی برای پروژه و یک لحظه افتخار برای کل تیم است تا به آزمایش، راه اندازی و انرژی بخشیدن به مزرعه بادی در سال جدید ادامه دهیم.

https://mail.yahoo.com

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *