نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

4 تیر 1403 8:02 ق.ظ

همکاری جایزه بازی‌های جدی 1399 (SeGaP2020) با کژوال کمپ

۲۳ شهریور ۱۳۹۹

مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان یکی از حامیان کژوال کمپ 1399 به طور خاص با این رویداد همکاری خواهد کرد.

فعالان صنعت بازی و علاقه‌مندان به بازی‌سازی حتما طی چند روز گذشته در جریان برگزاری دومین دوره کژوال کمپ (Casual Camp) قرار گرفته‌اند. رویدادی که با هدف ارتقاء صنعت بازی موبایلی از 22 شهریور کار خود را آغاز می‌کند و پس از یک دوره‌ چهارماهه، در بهمن‌ماه ۹۹ به کار خود پایان خواهد داد.

 مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان یکی از حامیان کژوال کمپ 1399 نیز به طور خاص با این رویداد همکاری خواهد کرد.

ه گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، همکاری مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) به‌ عنوان دبیرخانه جایزه بازی‌های جدی با دومین رویداد کژوال کمپ به ‌منظور هم‎افزایی و توانمندسازی شرکت‌کنندگان رویداد جایزه بازی‌های جدی 1399 از سویی و ترویج بازی­‌های هدفمند برای بازی­‌سازان این رویداد از سوی دیگر صورت می‌گیرد.

در این راستا و در مسیر این همکاری، ثبت­‌نام­‌کنندگان رویداد جایزه بازی‌های جدی 1399 در بخش­‌های مختلف می‌توانند برای ارتقاء مهارت‌های خود از کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی کژوال کمپ استفاده کنند. همچنین دبیرخانه جایزه برای بازی‌های ساخته شده در کژوال کمپ با ویژگی‌­های هدفمندی، حمایت­‌های ویژه‌­ای ترتیب خواهد داد.

علاوه بر این دایرک با ارائه سخنرانی‌هایی در خصوص نتایج حاصل از پیمایش ملی، ارائه گزارش تحلیلی از بازی‌های ایرانی و همچنین معرفی بازی‌های جدی با این رویداد همراه خواهد بود و اطلاعات جدیدی را به مخاطبین ارائه می‌دهد.

رویداد بازی‌سازی کژوال کمپ به‌ منظور ارتقای صنعت بازی‌های موبایلی در کشور برگزار می‌شود. علاوه بر کافه بازار ، آواگیمز ، دایرک و انستیتو ملی بازی‌سازی از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، حامیانی همچون استودیوهای بازی‌سازی مطرح از جمله پاییزان، Quiz of Kings، مدریک، تتراپازل و نردبان اندیشه فردا حضور دارند که در تأمین جایزه ۱۵۰ میلیون تومانی رویداد و ارائه‌ محتواهای آموزشی مشارکت خواهند داشت.

بازی‌سازان و دانشجویان علاقه‌مند به بازی‌سازی می‌توانند با شرکت در این رویداد از برنامه‌های آموزشی و کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و تجارب بازی‌های موفق، تیم‌سازی، ساخت بازی‌، شبکه منتورها و جوایز نقدی این رویداد بهره‌مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌­نام در بخش‌­های مختلف جایزه بازی­‌های جدی 1399 اینجا کلیک کنید.

همچنین علاقه‌مندان به بازی‌سازی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا کلیک کنند و از طریق این  لینک در افتتاحیه ثبت‌نام کنند.

https://bazi.farhang.gov.i

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *