نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

20 آذر 1402 6:13 ب.ظ

شرکت ابزار بوش از دوربین حرارتی متصل به زمین جدید برای مکانهای کاری رونمایی می کند

Bosch Power Tools unveils ground-breaking new Thermal Camera for jobsites

ارسال شده توسط آنتونی دیویس تاریخ: 26 آگوست 2020

Bosch Power Tools امروز از معرفی دوربین حرارتی GTC400C 12V Max Connected Max خود ، که برای اولین بار در بین محصولات ردیابی محبوب شرکت و با بالاترین ارزش در بازار خبر داد. این دوربین به گونه ای سبک و راحت طراحی شده است که به متخصصان توانایی اندازه گیری ، تجسم و تجزیه و تحلیل واریانس حرارتی را در کار های مختلف کسب و کار ها ی متنوع را ارایه می دهد.

GTC400C با طراحی کاربر پسند بوش ، از یک صفحه نمایش رنگی 3.5 اینچی  و با اندازه 19.200 پیکسل استفاده می کند و به متخصصان این امکان را می دهد که به سرعت و با دقت مکان های کاری را به سرعت شناسایی و رد یابی کنند. کنترل های ارگونومیک ساده و  بصورت بصری هستند ، با یک ماشه برای عکسبرداری سریع از محل مورد علاقه و با دکمه هایی از پشت دستگاه ، که با یک عملکرد لمسی فراهم می شود و از مراحل مشاوره ای پروژه تا اتمام کار ادامه می یابد.

GTC400C قادر به ضبط تصاویر حرارتی با وضوح 160 × 160 ، تنظیم استاندارد جزئیات و ارائه درجه ای بی نظیر از دقت است ، که از ابتدا توانایی ها و شفافیت بالاتری را برای حرفه ای ها و مشتریان فراهم می آورد. با تبدیل سریع مشکلات به کارهای عملی ، اندازه گیری های حرارتی دستگاه تا دمای 4 ° فارنهایت دقیق هستند و دوربین می تواند از 14 تا 752 درجه فارنهایت را پوشش دهد. مقیاس دمای قابل تنظیم نیز بدون در نظر گرفتن عوامل محیطی ، تجسم معناداری را تضمین می کند. کاربران همچنین می توانند از یک طرح رنگ قرمز / آبی یا سیاه و سفید متناسب با نیاز خود استفاده کنند.

علاوه بر دوربین حرارتی ، این ابزار ا یک دوربین بصری یکپارچه نیز دارد و مرجع بهتری را ارائه می دهد و به متخصصان این امکان را می دهد تا تصاویر را در کنار هم ، به صورت تصویری برای مقایسه  و دقت بیشتر منطقه کار را مقایسه کنند. این دوربین دارای حافظه داخلی 600 تصویر است و درگاه MicroUSB به کاربران امکان می دهد با استفاده از نرم افزار انتقال GTC رایگان و سرشار از ویژگی های Bosch ، تصاویر را در رایانه خود بارگذاری کنند.

ریکارو پدروسو ، مدیر محصولات در Bosch Power Tools گفت:  این دوربین به حرفه ای ها این امکان را می دهد که به سرعت ، به راحتی و با دقت مسائل و مشکلات محیط کار را ، ضمن ساده کردن ارتباط با مشتری ، سریع ، آسان و دقیق آنها را شناسایی کنند.” “این که آیا آنها  بایک سیم کشی برق روبرو هستند یا یک پنجره ، توانایی دستگاه برای بررسی بصری واریانس حرارتی در محل کار اطلاعاتی روشن و عملی را در مورد آنچه باید انجام شود فراهم می کند.”

پیشرفته ترین فن آوری دستگاه ، تمام مزایای تصویربرداری حرارتی را بهشرکتهای نقشه برداری و پیمانکاران  و متخصصان می بخشد و از طریق شبکه بوش با قیمت خرده فروشی 1199 دلار در دسترس است.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *