نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

11 اسفند 1402 2:36 ب.ظ

فرآخوان عمومی 3-99 دعوت از متقاضیان سرمایه گذاری در مجتمع ها/شهرکهای کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی)

شرکت شهرکهای کشاورزی در نظر دارد متناسب با موقعیت، مساحت، مستحدثات و وضعیت موجود تعدادی از مجتمع ها و شهرکهای کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی) را با شرایط زیر به متقاضیان واگذار نماید.

الف-شرایط عمومی:

1- به هر شخص حقیقی یا حقوقی متقاضی بخشی از شهرک کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی) واگذار خواهد شد.

2- واگذاری با ملحوظ داشتن زیرساخت ها و مستحدثات انجام و وضعیت موجود به صورت  قرارداد اجاره به شرط تملیک و برابر مقررات انجام خواهد شد.

3- حق تفکیک و نحوه تفکیک شهرک کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی) و قطعات آن برای شرکت شهرکهای کشاورزی محفوظ است.

4- نرخ واگذاری توسط کارشناسان رسمی دادگستری تعیین که سی (30)  درصد آن هنگام انعقاد قرارداد و مابقی حداکثر طی شش  (۶) قسط هر شش ماه یکبار از متقاضی دریافت می‌شود.

5- متقاضیان بایستی علاوه بر توانایی فنی و مالی برای ایجاد زیرساخت ها، توانایی تأمین حداقل بیست (20) درصد آورده و وثایق لازم برای اخذ تسهیلات بانکی به منظور ایجاد سازه‌ها را داشته باشند.

6- بازدید متقاضیان از محل  شهرک کشاورزی و قطعات مورد تقاضا الزامی بوده زیرا واگذاری با وضعیت موجود بوده و هیچگونه ادعایی پس از آن قابل پذیرش نمی باشد.

7- متقاضیان مؤظف هستند برنامه زمانبندی اجرای عملیات تکمیل زیر ساخت ها و سازه ها را در قالب زمانبندی معین ارائه و اجرای آن را در مدت تعیین شده تعهد نمایند.

8- متقاضی تعهد می نماید که ادامه کار و تکمیل زیرساخت مربوط به قطعه یا قطعات مورد تقاضا در شهرک را برابر ضوابط، طراحی و نقشه مورد تائید شرکت انجام دهد.

9- عرصه مورد واگذاری و مستحدثات آن منحصراً جهت احداث شهرک کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی) واگذار می گردد و  متقاضیان حق تغییر کاربری اراضی مورد واگذاری را ندارند.

10- از متقاضیان در دفترخانه اسناد رسمی، وکالت اجرای تعهدات مندرج در مفاد قرارداد اجاره به شرط تملیک و ضمائم آن که به امضاء طرفین رسیده اخذ می گردد.

11- صدور سند بنام سرمایه گذار منوط به اتمام و به بهره برداری رساندن طرح در زمان تعیین شده و تحقق سایر شروط مندرج در  قرارداد می باشد.

12- براساس مفاد ماده (۶) اساسنامه موضوع بندهای (الف، ب، ج، هـ، ز) وظایف هدایت، راهبری، سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت بر توسعه زیرساخت‌ها و اداره امور مجتمع ها و شهرکهای کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی) بر عهده این شرکت می‌باشد.

13- شرکت کنندگان در فراخوان می‌بایست آئین نامه های مربوط به معاملات دولتی و نیز قانون منع مداخله کارمندان در معاملات دولتی را مد نظر قرار داده و رعایت نمایند.

14- پس از انعقاد قرارداد، شرکت نسبت به صدور پروانه تأسیس مجتمع ها یا شهرک کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی) اقدام خواهد نمود.

15- در شرایط مساوی اولویت با متقاضیان و سرمایه گذاران بومی خواهد بود.

16- شرکت در رد یا قبول تمام یا هر یک از پیشنهادات مختار است.

17- هزینه درج آگهی در روزنامه ها به نسبت بر عهده سرمایه گذاران منتخب خواهد بود.

18- هزینه تعرفه کارشناسان رسمی دادگستری قطعه یا قطعات مورد درخواست  به نسبت برعهده سرمایه گذاران منتخب خواهد بود.

19- متقاضیان بعد از انعقاد قرارداد ضمن ارائه برنامه زمانبندی میبایست ظرف مدت یکماه عملیات اجرایی را آغاز و نسبت به اجرای دقیق پروژه مطابق برنامه اقدام نمایند و در صورت استنکاف شرکت حق فسخ قرارداد بطور یکجانبه را خواهد داشت. 

ب- شرایط اختصاصی :

1- دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی

2- دوره آموزشی گذرانده شده (گواهینامه آموزشی مرتبط)

3- عدم بدهی سررسید شده در سیستم بانکی (که متقاضی را از دریافت تسهیلات منع نماید)

4- احراز توانایی مالی (ارائه صورتحساب و گواهی از موسسات مالی و اعتباری و بانک ها)

5- سابقه فعالیت های سرمایه گذاری

6- مهارت فنی و تخصصی و اجرایی تجربی مرتبط با موضوع فعالیت

7- بومی استان بودن(ساکن در استان)

محل و مهلت دریافت پاکات درخواست متقاضیان:

متقاضیان می‌توانند از روز دو شنبه مورخ 20/03/1399 بمدت شش (6) ماه ، با مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.apcp.ir  فرم ثبت نام را دریافت و پس از تکمیل با همراه داشتن مدارک مورد نیاز به مدیریت شعب شرکت شهرکهای کشاورزی در استان مربوطه و یا به شرکت شهرکهای کشاورزی به آدرس تهران، خیابان شهید دکتر عباسپور (توانیر)، نبش کوچه گیتا، پلاک 8،  دفتر مدیریت تملک و واگذاری و یا دبیرخانه شرکت تحویل نمایند. ضمنا برای دریافت فرم ثبت نام به آدرس سایت شرکت شهرکهای کشاورزی مراجعه نمایند.لازم به ذکر است هر 15 روز یکبار درخواستهای سرمایه گذاران جمع بندی و پس از تصویب هیات مدیره شرکت به متقاضیان ابلاغ می شود.

برای دریافت لیست شهرکها اینجا کلیک کنید.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *