نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

31 اردیبهشت 1403 10:36 ب.ظ

آینده بازارها با حضور هوش مصنوعی و نسل زد در ایستگاه آینده بررسی می شود

1403/2/4رویداد نکستیشن در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴  به آینده بازارها و صنعت‌هایی چون لندتک، لجستیک، هوش مصنوعی، خرده‌فروشی و بلاکچین می‌پردازد و نقش متغیرهایی چون نسل زد و برند کارفرمایی در این آینده می پردازد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴، رویداد  ۳ روزه ایستگاه آینده با بیش از ۳۰ پنل و ارائه تخصصی و با حضور بیش از ۱۰۰ تن از فعالان حوزه نوآوری و فناوری، برای سومین سال متوالی در نمایشگاه اینوتکس برگزار می‌شود. موضوع کلی این رویداد تحول و تغییر در زیست اجتماعی، اقتصادی و زندگی مردم تحت تاثیر فناوری‌های جدید است.

بررسی نقش شرکت‌های بزرگ، ترندهای فناوری و تحولات آینده در اکوسیستم‌های نوآوری از دیگر موضوعاتی هستند که در نکستیشن ۲۰۲۴ به آنها پرداخته خواهد شد.

روز اول رویداد نکستیشن در ۱۸ اردیبهشت، با ۸ پنل و سخنرانی تخصصی برگزار می‌شود. پنل‌هایی چون «شرکت‌های بزرگ و آینده اکوسیستم»، «آماده‌شدن شرکت‌ها برای تحولات ۵ سال آینده»، «بازاریابی و مخاطب‌شناسی»، «ترندشناسی فناوری» و «لجستیک و آینده آن» از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که با حضور مهمانان و سخنرانان شناخته‌شده و مدیران ارشد شرکت‌های بزرگ اقتصاد کشور روی استیج نکستیشن برگزار خواهد شد.

پخش مستندهای مرتبط با اکوسیستم‌ها و مسائل دنیای نوآوری ازجمله صنعت‌های پیش‌رویی چون لجستیک، مالی و سلامت از دیگر بخش‌های استیج نکستیشن در روز اول است. همچنین پخش مستقیم آیین افتتاحیه رویداد اینوتکس هم یکی از بخش‌های بعدازظهر روز اول این استیج است.

رویداد نکستیشن در دومین روز  میزبان ۱۲ پنل و ارائه با محوریت آینده و تحولات صنایع بزرگ مختلف خواهد بود. موضوعاتی که در روز دوم بررسی می‌شوند عبارت‌اند از: «لندتک و آینده پرداخت»، «ما و آینده»، «آینده صنایع بزرگ و فرصت‌های نوآوران»، «هوش مصنوعی»، «بازتعریف رابطه برند کارفرمایی با منابع انسانی»، «بلاکچین و اکوسیستم دارایی دیجیتال»، «خرده‌فروشی در روندهای پیش روی آن» و «زندگی آینده».

در روز دوم نکستیشن مدیران میانی و ارشد و تصمیم‌گیرندگان کسب‌وکارهای نوآور و استارتاپی درباره همکاری با صنایع بزرگ در آینده نزدیک، تحولات صنایع مادر همچون غذا، دارو، معدن و حمل‌و‌نقل و خرده‌فروشی و نقش اکوسیستم استارتاپی در این تحولات به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت. 
روز سوم و پایانی استیج نکستیشن ۲۰۲۴ توجه ویژه‌ای به تحول دیجیتال، سرمایه‌گذاری و آموزش دارد. در سومین روز ایستگاه آینده 10 پنل و ارائه با موضوعاتی مانند «تحول دیجیتال در صنایع بزرگ»، «سرمایه‌گذاری برای آینده» و «آموزش و نقش آن در اکوسیستم» برگزار می‌شود. 
بررسی نقش شرکت‌های مشاوره و تحلیل‌گران کسب‌وکار در آینده اکوسیستم نوآوری، پرورش و آماده‌سازی نسل زد برای ورود به دنیای کسب‌وکارهای نوآور، بازخوانی نقش وی‌سی‌ها در اکوسیستم نوآوری و سناریوهای آینده صنعت سرمایه‌گذاری خطرپذیر در ایران و بررسی کارنامه شرکت‌های بزرگ در اکوسیستم استارتاپی و آینده پیش‌روی آن‌ها در پیوند با مفهوم نوآوری موضوعاتی هستند که در پنل‌های روز سوم استیج نکستیشن به آن‌ها پرداخته خواهد شد.
سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری ایران (اینوتکس) روزهای ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد. امسال بیش از ۴۵۰ کسب‌وکار در این رویداد سالانه حضور خواهند داشت. اینوتکس ۲۰۲۴ در سه بخش نمایشگاهی، رویدادهای تجاری و ترویجی و رویدادهای آنلاین برگزار می‌شود.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دانلود رزومه موسسه بر روی عکس کلیک کنید