نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

11 اسفند 1402 2:47 ب.ظ

تاریخچه

1 – درسال ۱۳۶۹مركز تحقيقات مهندسي صنايع با اخذ موافقت اصولی از وزارت صنایع سنگین و با تشكيل يك گروه تحقيقاتي بر محور رشته مهندسي صنايع فعاليت خود را آغاز نمود.

 

2 – در سال ۱۳۷۰ مجله روش بصورت ماهنامه و به عنوان اولين مجله مهندسي صنايع در ايران با اخذ مجوز از وزارت ارشاد اسلامی آغاز به انتشار نمود و تا سال ۱۳۹۶ با انتشار ۱۴۴ شماره ادامه يافت.

 

3 – در سال ۱۳۷۲ به ابتکار مجله روش و مدیریت آن اولین جشنواره هنر صنعت با همکاری دانشگاه هنر و فرهنگسرای بهمن برگزار شد.

 

4 – در سال ۱۳۷۸شركت كارنگارروش براي توسعه فعاليت‌هاي مرتبط با مهندسي صنايع كه تلفيق موضوعات آن با بكارگيري علوم سيستم و مديريت همراه شده و زمينه‌هاي زيادي را يافته است، تشكيل شد.

 

5 – شركت كارنگار روش داراي پروانه تحقيق در زمينه «مهندسي سيستم‌هاي مديريت» از وزارت صنايع بوده و با ماموریت ؛ ارتقاء دانش فني مديران مؤسسات براي دستيابي به اهدافشان از طريق خدمات مهندسي سيستم‌هاي مديريت، فعالیت نموده است .

 

6 – طی سالهای ۸۰ تا ۹۳ نشریات مدیریت نوین ، هنر صنعت و مدیریت انرژی هرکدام ۱۰ شماره و نیز نشریات مختلفی بصورت تک شماره در زمینه های مختلف منتشر شدند.

 

7 – در سال ۱۳۸۵ موضوع مدیریت دانش و نو آوری با تاسیس موسسه دانش و نو آوری کیا شروع و تا امروز ادامه دارد.

 

8 – در سالهای ۹۰ و ۹۲ و ۹۳ سه سمینار ملی مدیریت انرژي با رویکرد سیستمی برگزار شد و دستاوردهای آن منتشر گردید.

 

9 – بعد از سال ۱۳۹۳ با توجه به گسترش وسیع فضای اطلاعات و اینترنت و گوشی های همراه هوشمند برای انتقال به این محیط برنامه ریزی شد و از معاونت رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد مجوز اخذ شد و با ایجاد پایگاه خبری و اطلاع رسانی در زمینه های فنی و علمی سایت کل نگار در سال ۱۳۹۸ بر پا شد.

 

هدف این سایت ادامه فعالیتهایی است که در بالا ذکر شد و بر محور انتشار دانش و نوآوری است تا به مدیران و کارشناسان یاری رساند.