نوآوری در مدیریت برای توسعه پایدار

Kolnegar Private Media (Management Innovation for Sustainable Development)

6 مهر 1402 3:09 ب.ظ

آغاز تحول دیجیتال از تغییر در نگاه و باورها/ حرکت به سمت تحول دیجیتال یک ضرورت است

637704387310088271

۲۹-۷-۱۴۰۰- نمایشگاه و همایش دستاوردهای شرکت بیمه تجارت‌نو با رویکرد تحول دیجیتال بعد از دو روز برپایی در کانون فرهنگی شهید مفتح، امروز به کار خود پایان داد.

تصویر آغاز تحول دیجیتال از تغییر در نگاه و باورها/ حرکت به سمت تحول دیجیتال یک ضرورت است

به گزارش پرسون، نمایشگاه و همایش دستاوردهای بیمه تجارت‌نو با رویکرد تحول دیجیتال، از روز سه شنبه آغاز به کار کرده بود.
رونمایی از محصولات خلاقانه، یکی از برنامه های مهم شرکت بیمه تجارت‌نو در این همایش بود که در این راستا، در روز نخست، اپلیکیشن بنو، نرم افزار خدمات بیمه ای، رونمایی شد.
همچنین شرکت بیمه تجارت‌نو در دومین روز از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای تحول دیجیتال، محصول مشترک بیمه موبایل و تبلت و شارژ بیمه را رونمایی کرد.
محصولات مهم رونمایی شده در این دو روز، نتیجه ماهها تلاش مدیران شرکت های بیمه تجارت‌نو وکارت اعتباری ایران کیش بوده که از آن می توان بعنوان گامی نو در تحول دیجیتال نام برد.
در این گردهمایی دو روزه، سخنرانی های مهمی با محوریت تحول دیجیتال، نوآوری و تمرکز بر استفاده از فناوری‌های دیجیتال انجام شد.
هیبت اله سمیع، معاون سازمانی و عضو هیات عامل بانک تجارت ، سید محمد کریمی، دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران، جلیل قاسمی مدیرکل حوزه ریاست بیمه مرکزی،علی اکبر ترکاشوند مدیرکل حراست بیمه مرکزی و کاظم فیروزپوری بندپی مدیر کل بازرسی بیمه مرکزی و پیمان منعم طبری مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش، تنها بخشی از مهمانان مهم همایش دو روزه دستاوردهای شرکت بیمه تجارت نو با رویکرد تحول دیجیتال بوده اند
دکتر نیما نوراللهی، مدیرعامل شرکت بیمه تجارت‌نو در این گردهمایی تاکید کرد:حرکت به سمت تحول دیجیتال یک ضرورت است نه یک انتخاب و اگر هر شرکت بیمه ای بخواهد در شرایط فعلی حرفی برای گفتن داشته باشد و آینده خود را تضمین کند باید حرکت به سمت تحول دیجیتال را بعنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر قبول کند.
وی تصریح کرد که تحول دیجیتال از تغییر در نگاه و باورها آغاز می‌شود.
در این همایش سه روزه، افراد دیگری چون ابراهیم غلامی جانشین مدیرعامل، معاونین و برخی از مدیران ستادی شرکت بیمه تجارت نو هم سخنرانی کردند.

منبع: روابط عمومی تجارت نو

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *